9.10.2008

Dayan be koca adam!


Utanmaya sıkılmaya gerek yok bizim canımız,ciğerimiz Anıl Aydın kan kanseri evet bildiğiniz lösemi.. İzmir Dokuz Eylül Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi’nde yatıyor şu anda.Bu yazıyı gönderdiğimiz herkese güvenerek, inanarak gönderdik.. Foward koymadık başına okunmadan silinmesin diye. Bu yazı hangi sebeple nereden ulaştıysa sana bil ki Anıl için ciğeri yanan biri sayesinde ulaştı. Yollama bu maili 10.000 kişiye 5 gün içerisinde dileğin gerçekleşmesin sadece kan ver yeter, belki de o ilik sende.. Ve kan vermeye gidecek arkadaşlarına,eşine dostuna gönder bu yazıyı.Ve kan verecek kişilere gönder bu maili, bize silinmiş öğeler değil kan lazım ilik lazım.


VER ŞU İLİĞİ BİZ DE CANIMIZI VERELİM SANA.


Kemoterapi olmadı!!! Tek çözüm İlik Nakli; elimizde olan süre 60 gün..Anıl için canımız için iliğinin uyup uymadığını öğrenmek için Kan tahlili yaptırmak isteyenler, ki bu mail size ulaştıysa vermeme gibi bir durumun olacağını düşünmüyoruz çünkü dediğimiz gibi içimizden birilerine gönderdik; sana da ulaştıysa sen de Dayan Koca Adam diyosun aşağıdaki adreslere gidip 10 dk ayırın yeter. İSTANBUL: Çapa Tıp FakültesiTemel Bilimler BinasıAcil Giriş Kat:2 no:10Tıbbi Biyoloji Ana Bilim DalıANKARA:Ankara Üniversitesi Tıp FakültesiİZMİR:Ege Üniversitesi Tıp FakültesiAnıl’ın durumu nasıl diye sormak için değil de annecim, dayıcım ben de kan verdim inşallah benim iliğim uyar demek için arayabileceğiniz telefon numaraları:Annemiz Nazan Aydın: 0 506 533 82 33

Dayımız Gökhan Serttaş: 0 542 362 43 43

Ev arkadaşı, canı-ciğeri Yalın Doğu YARKAYA: 0 532 303 17 63


ANNE DEYİN NAZAN TEYZEYE TELEFON AÇTIĞINIZDA

DAYI DİYİN GÖKHAN ABİYE TELEFON AÇTIĞINIZDA

BİZDEN BAŞKA KİMSESİ YOK ONLARIN.


Hakkınızı helal edin.Dayan Koca ADAM oluşumu.


Yalın Doğu YARKAYA

2 yorum:

zilsizzarife'nin yeri dedi ki...

Pınar'cım ya,
Ne demeli bilemiyorum sana çok ama çok teşekkürler,duyarlılığın ve iyi niyetin için.İyi ki varsın,iyi ki tanışmışız.İnşallah kurtarıcaz Anıl'ı.
Sevgiler

pnarnet dedi ki...

Birşey deme canım :)
İnşallah kurtaracağız onu,inşallah bir hafta sonra beni kanınız uydu,gelin yeniden alalım diye arayacaklar..Ve bitecek bu çile..

Yorum Gönder